Dobrodosli na RBD forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dobrodosli na RBD forum!

~*RBD 4um*~
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 (glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva???

Ići dole 
5 posters

Da li verujete u musko-zenska prijateljstva
DA
(glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva??? Vote_lcap67%(glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva??? Vote_rcap
 67% [ 2 ]
NE
(glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva??? Vote_lcap33%(glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva??? Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 3
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Ch0col@Te gIrL
Uklopio/la si se
Uklopio/la si se
Ch0col@Te gIrL


Ženski
Broj poruka : 204
Godina : 27
Lokacija : JA VOLIM SEBE,OSTALE KO JEBE
Datum upisa : 18.01.2008

(glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva??? Empty
PočaljiNaslov: (glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva???   (glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva??? Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 5:33 pm

Ja verujem iz iskustva
Nazad na vrh Ići dole
https://rebelderbf.forumsr.com
rbd4ever
WELCOME!
WELCOME!
rbd4ever


Ženski
Broj poruka : 78
Godina : 28
Lokacija : BG
Datum upisa : 18.01.2008

(glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva??? Empty
PočaljiNaslov: Re: (glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva???   (glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva??? Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 5:52 pm

da!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbdzakon.1talk.net
*Anny*
Uklopio/la si se
Uklopio/la si se
*Anny*


Ženski
Broj poruka : 153
Godina : 28
Lokacija : ~BG~
Datum upisa : 18.01.2008

(glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva??? Empty
PočaljiNaslov: Re: (glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva???   (glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva??? Icon_minitimePon Jan 21, 2008 12:39 pm

ja iskreno NE
Nazad na vrh Ići dole
brana_buntovnica
WELCOME!
WELCOME!
brana_buntovnica


Ženski
Broj poruka : 85
Godina : 31
Lokacija : belgrade
Datum upisa : 07.04.2008

(glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva??? Empty
PočaljiNaslov: Re: (glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva???   (glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva??? Icon_minitimePon Apr 14, 2008 11:40 pm

kako ne?ja i moj najbolji drug smo ziveli u zgradi do zgade i zgrade su imale zajednicki zid,i mi smo probili zid i napravili vrata koja spajaju moju i njegovu sobu,ali on mi je kao stariji brat(samo 6 meseci)koga nemam,i nikada ni njemu ni meni nishta nije nestalo i sve je bilo extra dok nisu srushili njegovu zgradu i on se preselio u zgradu do moje ali sa druge strane i delila nas je ulica.inace ja i on se poznajemo od 1 godine,mame su nam drugarice iz osnovne,srednje i faxa i rade u istoj firmi,.....
p.s. nemojte da mislite da sam neka fuxa kad mi je on kao brat i ja njemeu mladja sestra nishta vishe
Nazad na vrh Ići dole
http://chicasderbd.nice-topic.com/
Jeka
Admin
Jeka


Ženski
Broj poruka : 81
Godina : 29
Lokacija : kotez
Datum upisa : 21.03.2008

(glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva??? Empty
PočaljiNaslov: Re: (glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva???   (glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva??? Icon_minitimeČet Maj 08, 2008 3:05 pm

uwek jedno zeli wise
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





(glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva??? Empty
PočaljiNaslov: Re: (glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva???   (glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva??? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
(glasanje) Da li verujete u musko-zenska prijateljstva???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» (GLASANJE)koje ste god???
» (GLASANJE)RBD/Erway
» Glasanje za bolji casopis
» (Glasanje)Prosek u skoli

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli na RBD forum! :: Fun and more :: Life-
Skoči na: